Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży artykułów sportowych Sklepu Internetowego Roweromania.

1.    Postanowienia ogólne

Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma: Sklep Sportowy Roweromania Krzysztof Buczek ul. Daszyńskiego 2 38-500 Sanok NIP: 687-135-22-02

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów nowych, wolnych od wad za pośrednictwem Internetu.

Wszystkie ceny podane w serwisie są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT  ( ceny brutto)

 

2.    Zamówienia

Zamówienia można składać za pomocą :

  • Sklepu internetowego poprzez formularza zamówień
  • e-mailem na adres: sklep@hokejomania.pl, podając nazwę produktu , dane kupującego, dane do wysyłki.

Zamówienia realizujemy od 2 do 30 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Termin jest uzależniony od ilości zamawianego towaru. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Zamówienie złożone w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest o tym fakcie informowany i związanym z tym opóźnieniem wysyłki zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na opóźnieniem wysyłki zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia przypadku braku możliwości jego realizacji (np. brak dostępności zamówionych produktów, oczywista pomyłka cenowa) lub w innych uzasadnionych przypadkach po uprzednim poinformowaniu Zamawiającego. Jeżeli Zamawiający dokonał przedpłaty, wówczas wpłacona kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu w ciągu 7 dni roboczych od dnia anulowania zamówienia.

 

3.    Dostawa

Dostawa odbywa się na terenie całego kraju od poniedziałku do piątku za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kuriera DPD.

W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.

Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT prosimy  się o wcześniejsze poinformowanie Nas o chęci otrzymania faktury podając wówczas dane do faktury w tym NIP.

Realizuje tylko i wyłącznie zamówienie na terenie kraju.

 

4.    Formy płatności

  • Płatność przy odbiorze – należność pobiera kurier
  • Blik

 

5.  Spedytor

  • Inpost Paczkomaty
  • Kurier DPD

6. Zwrot towaru

Klient może dokonać na swój koszt zwrotu zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki od warunkiem, że towar jest nieuszkodzony oraz jest w oryginalnym opakowaniu oraz nie nosi śladów eksploatacji.       

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub  faktura Vat)

 

7. Reklamacje

W chwili odbioru towaru od kuriera kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub taśmy zabezpieczającej należy spisać protokół reklamacyjny oraz jak najszybciej skontaktować się z pracownikiem sklepu Roweromania. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie po dostarczeniu protokołu reklamacyjnego.

Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego w terminie 14 dni od daty dostarczenia reklamowanego produktu. W szczególnych przypadkach okres ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu oraz karta gwarancyjna w przypadku artykułów objętych gwarancją producenta oraz protokół reklamacyjny ( w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie ). Produkty do reklamacji należy przesyłać na adres:

Sklep Hokejomania Krzysztof Buczek ul. Królowej Bony 4, 38-500 Sanok.

 

8. Ochrona danych osobowych

Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

 

9.    Postanowienia końcowe

Wszystkie podane w serwisie ceny nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Znaki towarowe oraz zdjęcia w serwisie są własnością  marek  występujących w naszym sklepie.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 1997 r. Nr 133. Poz. 883), dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przechowywane i przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb i nie będą udostępniane innym podmiotom.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

Zdjęcia zamieszczone w sklepie internetowym nieznacznie mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktu.

Z przyczyn technicznych ceny w sklepie internetowym mogą różnić się od cen tych samych produktów w sklepie stacjonarnym.